Aktuality


Uzavření společnosti

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o uzavření zákaznického centra a kontaktních míst společnosti dne 29. 9. 2017. Ve společnosti bude fungovat nepřetržitá služba dispečinku na tel. čísle 327 588 112 a hlášení havárií na tel. čísle 800 505 585. Rádi Vás obsloužíme v ostatních pracovních dnech. Děkujeme za pochopení.

Přerušení dodávky pitné vody v ulici Potoční v Kutné Hoře

Přerušení dodávky pitné vody v ulici Potoční v Kutné Hoře

Vážení zákazníci, byla obnovena dodávka pitné vody v ulici Potoční v Kutné Hoře. Děkujeme za shovívavost! Přejeme klidný den! Vážení zákazníci, z důvodu poruchy na vodovodním řadu bude dnes od 22:00 hodin přerušena dodávka pitné vody v ulici Potoční v Kutné Hoře. Náhradní zásobování pitnou vodou je zajištěno přistavením cisteren. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. Děkujeme za […]

Porucha na vodovodním řadu v Ratajích nad Sázavou

Vážení zákazníci, byla obnovena dodávka pitné vody v ulici Lesní, Na Výslunní a Zahradní v Ratajích nad Sázavou. Děkujeme za shovívavost! Přejeme klidný den! Vážení zákazníci, z důvodu poruchy na vodovodním řadu byla přerušena dodávka pitné vody v ulici Lesní, Na Výslunní a Zahradní v Ratajích nad Sázavou. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!

Porucha na vodovodním řadu v Ratajích na Sázavou

Vážení zákazníci, byla obnovena dodávka pitné vody v ulici náměstí Míru a Pod Bránou v Ratajích nad Sázavou. Děkujeme za shovívavost! Přejeme klidný den! Vážení zákazníci, z důvodu poruchy na vodovodním řadu byla přerušena dodávka pitné vody v ulici náměstí Míru a Pod Bránou v Ratajích nad Sázavou. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. Děkujeme […]

Nová služba – Vyjadřovací portál

Vážení zákazníci, vytvořili jsme pro Vás na webových stránkách společnosti Vyjadřovací portál. Tato služba umožňuje snadné a rychlé elektronické podání žádosti o vyjádření k existenci sítí, žádosti o vyjádření k napojení vodovodních a kanalizačních přípojek dle projektových dokumentací a vymezení ochranných pásem vodních zdrojů naší společnosti. V případě dotazů kontaktujte paní Hanu Konopovou na telefonním čísle […]

Porucha na vodovodním řadu v Kutné Hoře

Vážení zákazníci, byla obnovena dodávka pitné vody v ulici Hornická a Pirknerovo náměstí v Kutné Hoře. Děkujeme za shovívavost! Přejeme klidný den! Vážení zákazníci, z důvodu poruchy na vodovodním řadu byla přerušena dodávka pitné vody v ulici Hornická a Pirknerovo náměstí v Kutné Hoře. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!

Uzavření zákaznického centra a kontaktních míst společnosti

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o uzavření zákaznického centra a kontaktních míst společnosti dne 15. 9. 2017 od 10:00 hodin. Ve společnosti bude fungovat nepřetržitá služba dispečinku na telefonním čísle 327 588 112 a hlášení havárií na telefonním čísle 800 505 585. Rádi Vás obsloužíme v ostatních pracovních dnech. Děkujeme za pochopení!

Přerušení dodávky pitné vody v Kutné Hoře

Vážení zákazníci, dne 11. 9. 2017 od 08:00 hodin do cca 15:00 hodin bude přerušena dodávka pitné vody v ulici Havlíčkova v Kutné Hoře. Žádáme odběratele, aby se do 8:00 hodin předzásobili vodou. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!

Oznámení o zrušení pevné linky

Vážení zákazníci, od 1. 10. 2017 bude zrušena pevná telefonní linka na Provoz Čáslav (327 313 587). Na spojení s Provozem Čáslav můžete použít mobilní telefonní čísla 601 393 662 nebo 727 807 520. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný den!

Porucha na vodovodním řadu ve Zruči nad Sázavou

Vážení zákazníci, byla obnovena dodávka pitné vody v ulici Ke Brodu a Jabloňová ve Zruči nad Sázavou. Děkujeme za shovívavost! Přejeme klidný den! Vážení zákazníci, z důvodu poruchy na vodovodním řadu bude od 8:00 hodin do cca 14:00 hodin přerušena dodávka pitné vody v ulici Ke Brodu a Jabloňová ve Zruči nad Sázavou. O obnovení dodávky pitné vody Vás budeme informovat. […]